Murat KAN

Front-End Web Developer
Wordpress Specialist
Visual Communication Specialist

Merhaba,

Görsel İletişim Uzmanı olarak, sektörde 3 yılı aşkın bir süredir çalışmaktayım. İş tecrübelerim arasında Web Tasarımı, WordPress Uzmanlığı, Grafik Tasarımı, Video Prodüksiyonu, Sosyal Medya Yöneticiliği, Sosyal Medya Reklamcılığı, Google Reklamları ve bütün Google platformları gibi konular yer almaktadır.

Web tasarımı konusunda, müşterilerin isteklerini doğru şekilde anlamak ve işletmenin ihtiyaçlarına uygun web siteleri tasarlamak için gerekli olan bilgi birikimine sahibim. WordPress Uzmanlığı konusunda ise, özelleştirilmiş yenilikçi siteleri, bloglar, kurumsal web siteleri gibi birçok farklı web sitesi tasarladım ve bu süreçte edindiğim tecrübelerim sayesinde, müşterilerimin web sitelerinin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlayacak önlemler alabilirim.

Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamcılığı konusunda, müşterilerimin hedef kitlelerine doğru mesajı ileterek sosyal medya platformlarında başarılı kampanyalar yürütmelerine yardımcı oldum.

Grafik tasarımı konusunda, logolar, broşürler, el ilanları, kartvizitler, posterler gibi birçok farklı görsel tasarım çalışması yapmışımdır. Bu süreçte, tasarımları müşterilerin marka kimliği, hedef kitleleri, hedeflerini ve mesajlarını dikkate alarak tasarladım.

Video prodüksiyonu konusunda, çeşitli müşterilerim için tanıtım filmleri, reklam videoları ve animasyonlar hazırladım. Bu süreçte, çekim, düzenleme, kurgulama ve renklendirme gibi her adımı özenle takip ettim.

Son olarak, bilgi işlem konusunda, ofis yazılımları, donanım, ağ yönetimi ve güvenliği gibi konularda da uzmanlığım mevcuttur.

Tüm bu alanlarda edindiğim tecrübelerimle birlikte, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun stratejiler geliştirerek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilirim.

Saygılarımla,

Murat KAN

Web Designer
Wordpress Specialist
Visual Communication Specialist

1994 yılında Rize ilinde doğdum.